Anabolikler, Steroidler, Proteinler - Ne anlama geliyor?İnsanlar "anabolikler" veya hem de "protein" kelimelerine yeterince aksülamel göstermediklerinde mevsim geçmedi. Bazen sporcuların "spor yemeği" ifadesini suçlu bir kez şeyle ilişkilendirdiği eş duruma birlikte gelir. proteinler - tek görüşleri bu öbür bu Anabolizanlar, üçüncü grup anlamına geldiğini düşünüyorum, steroidlere birleşik eşanlamlı olduğunu düşünür. bir hayli erkek için "spor yemeği" okunuşu "proteinler" gibi kavramlar aynıdır. Bunun nedeni nedir?

Cevap görgüsüz okunuşu boş - bu insanlar yalnızca bu kavramların anlamlarının farkında değiller. Bu yazıda anyonlar, steroidler ve proteinler düşüncesince neyin durduğunu açıklamaya çalışacağım.

Her şeyden önce, müşterek anabolizmin ilmî yalnız kavramını hazırlayacağım. Anabolizm bireşim - canlı organizmada, göze ve dokuların konstrüktif parçalarının oluşumu okunuşu güncellenmesine yönelik sadece paradigma kimyasal süreçtir, mudil moleküllerin erke birikimi ile henüz bayağı olanlardan sentezlenmesinden oluşur. henüz görgüsüz birleşik ifadeyle, anabolizm, artırmayı arzuladığımız bilinmeyen dokuların inşası sürecidir.

Bu nedenle mantıklı sonucu izler - anabolikler bunu yahut dokuyu anabolizme yayan maddedir. Örneğin, tek zengin doku kendince - anabolikler fırın ürünleri, semiz yiyecekler, çekingen bir kez yaşam şeklidir. Ayrıca, anabolizmin kaslar sorununa ineceğiz.

Yani, sadece adale doku meydana getirmek göre anabolikler steroid ve steroid olmayanlara ayrılır.
Steroid anabolikler anabolik steroidler yapay hormon hareketli preparatlardır. Ancak bir hayli beden geliştiricisi göre bu kavramlar sadece sadece fehva amacıyla uygulanan - steroidler. Sporcular tarafından kullanıldığında, kas ağırlığı ve gücünde çok mühim artışlar sağlarlar. Başlangıçta çare maksadıyla yapılmışlardır, bu nedenle eş ekipman olumlu nitelikler vardır. Bu preparatların müşterek kısmı serbest satış kendince yasaklanmıştır ancak bunların çoğu Legit vücut geliştirme Bu siteye göz atabilirsiniz steroidleri tedarikçilerinden çevrimiçi olarak temin edilebilir .

Steroid olmayan anabolikler çoğunlukla tamamen yasal preparatlardır. Her zamanki yiyecekler haricinde, bu nosyon vitaminleri, nootroplar, vejetatif adaptojenler, aktoprotektörler, hipofiz hormonları, insülin, Anapolon aktif Steroid Kürü anaboliklerine atfedilebilir [https://www.alosteroidsp.com/] okunuşu eczanelerde görülebilen başka birtakım preparatlar. başkaca spor yemeği okunuşu burada.

Spor Bakın ne buldum besinleri - fiziki aktiviteyi arttıran kişiler özgü zatî olarak üretilen maddeler ekseri toz, kapsül, tablet, içecek şeklinde. Bu müstahzarlar sırayla sporcuların gıda maddelerine, vitaminlere daha fazla ihtiyaç duymasına oluşturan olmakta, ancak sporda henüz makro sonuçlar elde etmelerine muin olmaktadır.

Ve bitimi problem burada "protein" kavramıdır. Bunu tanımlamak çok basittir: protein, "fiber" kelimesinin kusursuz eşanlamlısıdır. Bodybuilders okunuşu powerlifters bunu kullanmayı sever. Aynı zamanda rastgele benzer spor mağazasına girmiş okunuşu bunu ya da bu spor yemeğini gördüklerini, buna işaret ettiğini okunuşu yüzde yüz "yanlış" olan bu yemeği "protein" olarak adlandırdıklarını söylediler. Aslında protein henüz önce de belirttiğim gibi yalnızca liftir.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *